Slide background
michael-bridge-agencja-pr-warszawa-1-2

Strategiczne myślenie | Innowacyjne podejście | Skuteczność w działaniu

michael-bridge-agencja-pr-warszawa-1-2

Komunikacja korporacyjna | produktowa | kryzysowa
Działania CSR | Social media | Eventy | Public affairs

michael-bridge-agencja-pr-warszawa-1-2

Kampanie wizerunkowe | informacyjne | edukacyjne

.

Michael Bridge Communication

Michael Bridge Communication to agencja oferująca szeroki zakres usług z obszaru PR i marketingu. Nasz zespół tworzą specjaliści o bogatym doświadczeniu z zakresu komunikacji korporacyjnej, produktowej, kampanii społecznych, komunikacji kryzysowej, a także działań CSR i public affairs. Naszą wiedzę i kompetencje możemy wykorzystać także przy Twoim projekcie.

Porozmawiajmy o nim.

.

Zespół

Michael Bridge Communication to agencja, którą tworzy zespół kreatywnych ludzi z innowacyjnym podejściem do komunikacji oraz znakomitym wyczuciem rynku mediów tradycyjnych i społecznościowych. Różnorodne kompetencje zespołu umożliwiają realizację projektów na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych. Michael Bridge Communication to wyjątkowi ludzie, z wieloletnim doświadczeniem w branży public relations zdobytym w międzynarodowych korporacjach i dużych agencjach. Najważniejsze jest dla nas zrozumienie potrzeb klientów, szybkie odpowiadanie na nowe trendy i skuteczność w działaniu.

Emilia Hahn

Emilia Hahn – założyciel i Dyrektor Zarządzający Michael Bridge Communication. Posiada 20 lat doświadczenia w projektowaniu i realizacji kampanii komunikacyjnych dla największych międzynarodowych korporacji i najbardziej znanych produktów. Karierę rozpoczęła w Whirlpool Corporation, gdzie pracowała przez 7 lat. Kolejne 10 lat pracowała dla jednej z największych agencji PR na polskim rynku, gdzie jako Account Director odpowiadała m.in. za wprowadzanie na polski rynek nowych marek i produktów. Jest współautorką kampanii „Tiger jest tylko jeden”, która została uznana przez branżę Public Relations za najlepszą kampanię dekady na polskim rynku, a wcześniej w 2011 roku otrzymała Złotego Spinacza za najlepszą komunikację kryzysową, przyznawanego przez Polski Związek Public Relations. Emilia Hahn jest również współautorką strategii wprowadzenia na polski rynek marki PolskiBus.com (dla Souter Investments), nominowanej przez Polski Związek Public Relations do nagrody „Najbardziej efektywnej kampanii PR” w 2012 roku.

Prywatnie z pasją śledzi wszystkie mecze ATP i WTA, a gdy nie śledzi to sama gra w tenisa. Jest miłośniczką dobrej kuchni i czerwonego wina.

.

Zakres usług

Relacje z mediami

Relacje z mediami

Zadbamy o Twoje relacje z mediami. Sprawimy, że będziesz widoczny.

Social media

Social media

Zbudujemy Twoją społeczność. Wyróżnimy Cię z tłumu.

Blogosfera

Blogosfera

Zadbamy o Twoje relacje z blogosferą. Pozyskamy poparcie liderów opinii.

Eventy

Eventy

Zorganizujemy dla Ciebie każdy event. Zadbamy o dobrą zabawę i bezpieczeństwo Twoich gości.

CSR

CSR

Zapewnimy skuteczną realizację Twojej polityki społecznej odpowiedzialności biznesu.

Komunikacja kryzysowa

Komunikacja kryzysowa

Skutecznie przeprowadzimy Cię przez kryzysy. Wygasimy każdą trudną sytuację.

Public affairs

Public affairs

Zadbamy o Twoje interesy. Zaplanujemy i wesprzemy realizację Twoich celów.

.

Klienci

This page is having a slideshow that uses Javascript. Your browser either doesn't support Javascript or you have it turned off. To see this page as it is meant to appear please use a Javascript enabled browser.

carat
Kotlin
KUPS 5 porcji zdrowia
AIAM5
KUPS
adform
rebel-media
valera
lowicz
krakus

.

Kontakt

Dane kontaktowe:

Michael Bridge Communication
ul. Wita Stwosza 20a lok. 6
02-661 Warszawa
+48 516 168 873
+48 502 325 812
info@michaelbridge.pl